Dětský Domov Čeladná

Příspěvková organizace MS kraje Moravskoslezský kraj
Organizace Dětský domov a Školní jídelna, Čeladná 87, PO je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Úvodní strana

Jarmark s Albertem (7. listopadu 2012 18:51)

 Chcete si vylepšit byt pěknou dekorací, vylepšit svůj „look“ hezkým šperkem, nebo vyrazit na nákup s originální taškou? Jestli ano, pak je nám ctí, vás pozvat na Jarmark s Albertem. Náš Dětský domov Čeladná, nacházející se na úpatí hory Smrk, se již zúčastnil několika předchozích ročníků – tehdy ještě s názvem Jarmark pro šikovné ručičky. Jarmark se uskuteční během dne 23. 11. 2012 v hypermarketu Albert v OC Nová Karolina v Ostravě. Tuto akci pořádá nezisková organizace Spolu dětem a nadační fond Albert.   Projekt odstartoval již v lednu letošního roku, kdy děti i vychovatelé prošli školením s názvem „Obchodníkem snadno a rychle“. Naučili se v něm více o dělbě práce, týmové spolupráci, propagaci, kultuře prodeje nebo stanovení ceny výrobku. Po zbytek měsíců vyráběly různé předměty, které si budete moci v již zmíněný termín zakoupit. Tržby pak připadnou zúčastněným domovům. 

Děláme vše pro to, aby naše výrobky byly originální, hezké, měly svůj význam, aby každý z nich mohl někoho potěšit, udělat radost. Uspět v konkurenci ostatních zúčastněných domovů není vůbec jednoduché, proto je snaha být těmi nejlepšími, rok od roku větší. Dílny, kde  zboží tvoříme, navštěvují děti téměř všech věkových kategorií. Jsou rády, když můžou při práci zapomenout na svá trápení a do každého výrobku vložit jedinečný kousek svého „já“.
Udělejte si tedy chvilku času a přijďte udělat radost ať už sobě, nebo někomu blízkému! Těšíme se na vás a věřte, že s prázdnou neodejdete. 
 
Významní sponzoři