Dětský Domov Čeladná

Příspěvková organizace MS kraje Moravskoslezský kraj
Organizace Dětský domov a Školní jídelna, Čeladná 87, PO je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Úvodní strana

DD CUP 2013 (18. října 2013 14:04)

Velice úspěšné bylo vystoupení naších dětí v závěrečných dílech DD Cup 2013. (beach přehazovaná a Cyklistická soutěž s názvem Prevencí proti nehodám)
14. září v Beach klubu Praha-Ládví se náš tým ve složení Aleš, Nikolas, Petra a Radka probojoval až do finále, kde po taktických chybách nestačil na vítězný Dětský domov Nepomuk a tím pádem skončil na  krásném druhém místě. Důležité bylo, že před závěrečným dílem o něco stáhnul bodový rozdíl v celkovém hodnocení DD Cupu na prozatím první Novou ves u Chotěboře( v beach přehazované skončili 5 )
O víkendu 5-6. října se v Campu v Dolních Počernicích uskutečnil závěrečný díl letošního DD CUPU. Propočty byly jasné, jestli chceme zvítězit v celkovém DD Cupu, tak musíme vyhrát závěrečný díl a Nová ves u Chotěboře nesmí skončit lépe jak na 5 místě, nebo my druzí a Nová ves 7....Do Prahy jsme vyrazili v nejsilnější sestavě s Terezou, Filipem, Radkou a Romanem. V sobotu probíhaly tuhé boje. V jednotlivcích zazářila už tradičně Tereza, která vyhrála svoji kategorii, Radka jí prvním místem ve své kategorii také napodobila. Filip bojoval do poslední chvíle o první místo, ale nakonec skončil na krásném druhém místě. Po skvělých výsledcích v jednotlivcích se tím pádem naší závodníci umístili na 1 místě družstev. A jelikož Nová Ves u Chotěboře skončila na 5. místě - Dětský domov Čeladná vyhrál celý letošní DD CUP !!!!!! :?-D
Už se všichni těšíme na 30. listopadu do Divadla Brodway, kde proběhne slavnostní vyhlášení :-)
 
oficiální foto ze závěrečného dílu DD Cup - cyklistická soutěž
 
 
 
 
Významní sponzoři